top of page
Сімейний обід

АДВОКАТ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ПИТАННЯХ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ПІД ЧАС СПАДКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН

     Спадкове право - одне з основних напрямів діяльності адвоката Наталії Степаненко упродовж 10 років. Успішно проведені сотні спадкових справ, де були відновлені порушені права громадян і накопичений колосальний досвід. Тільки вивчивши справу і побачивши її перспективу візьмемось за неї. Взявшись за справу допоможемо вирішити суперечку на вашу користь, гарантуючи дотримання строгої конфіденційності і високу якість послуг, що надаються. Уважно і послідовно підійдемо до питання оформлення спадщини, Ви зі свого боку отримаєте консультацію досвідченого фахівця і скористаєтеся допомогою кваліфікованого адвоката у спадкових справах, незалежно від поточної ситуації. 

 

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ

     Адвокат по спадковим справам - це фахівець, який допомагає клієнтам вирішувати правові питання, пов'язані зі спадкуванням. Він надає широкий спектр послуг, починаючи від консультацій з питань спадкування, складання заповітів і вирішення суперечок між спадкоємцями.

Один з основних видів послуг спадкового адвоката - це юридична консультація. Адвокат допомагає клієнтам зрозуміти їх права і обов'язки відносно спадкування, а також пояснює їм усі нюанси закону.

Інша важлива послуга - це складання заповіту. Адвокат допомагає клієнтам скласти заповіт, який відповідатиме їх бажанням і побажанням, а також убереже від можливих суперечок між спадкоємцями.

     Адвокат по спадковим справам також займається вирішенням суперечок між спадкоємцями. Він допомагає клієнтам захистити свої права і інтереси у разі виникнення конфліктів і суперечок.

Крім того, адвокат по спадковим справам може представляти інтереси клієнта в суді. Він надає правову підтримку в усіх етапах судового процесу, починаючи від підготовки і подання позовної заяви, відзиву на позовну заяву до захисту інтересів клієнта в суді.

     Таким чином, адвокат по спадковим справам надає комплексні послуги, пов'язані зі спадкуванням. Він допомагає клієнтам вирішувати будь-які правові питання, пов'язані зі спадкуванням, і захищає їх інтереси у будь-яких ситуаціях.

 

ПРОЦЕС ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ МОЖЕ БУТИ ЗВ'ЯЗАНИЙ З ДЕЯКИМИ СКЛАДНОЩАМИ, ПЕРЕРАХУЄМО ДЕЯКІ З НИХ:

🔴 Інші спадкоємці

Після смерті спадкодавця, законодавство передбачає два варіанти прийняття спадщини: за заповітом або за законом. Другий варіант застосовується за наявності суперечок між спадкоємцями або відсутності заповіту. Окрім явних і бажаних переваг, оформлення спадщини може мати деякі складнощі.

Частими стають ситуації, коли спадкодавці не залишають заповіту, або ж якась частина спадщини не оформлюється згідно із законом. Виникають складнощі з визначенням черговості спадкоємства, пропуском строку для прийняття спадщини, виникають питання зі ступенем спорідненості спадкодавця зі спадкоємцем і багато що інше.

Для того, щоб виключити усі ризики при оформленні спадщини, уникнути складнощів з іншими спадкоємцями і зберегти кошти - необхідно скористатися допомогою досвідченого спадкового адвоката, здатного в найкоротші терміни вчинити необхідні дії для успішного результату вашої справи.

🔴 Бюрократія

Спадкоємцеві треба отримати свідоцтво про смерть, зібрати документи, що засвідчують його право, і права власності спадкодавця на майно, вчасно з'явиться до нотаріуса, сплатити мито, збори, отримати свідоцтво про право на спадщину і тільки потім - реєструвати право власності.

Усі ці процеси вимагають знання нюансів, інакше ви ризикуєте витратити багато сил і процес отримання спадщини розтягнеться в часі.

🔴 Шахрайство

Існує величезна кількість шахрайських схем із спадком, які, на жаль, не втрачають своєї актуальності.

Адвокат у спадкових справах, що має солідний досвід роботи в цій області, зможе своєчасно розпізнати можливі ризики і уберегти клієнта від невірних дій або бездіяльності. Без кваліфікованої допомоги юриста по спадковим справам вчасно розпізнати ознаки шахрайства дуже не просто.

🔴 Визначення частки у спадковому майні

🔴 Юридична допомога під час складання заповіту

🔴 Встановлення додаткового строку на подання заяви про прийняття спадщини

🔴 Визнання заповіту недійсним

🔴 Встановлення фактів, що мають юридичне значення для оформлення спадщини.

🔴 Визнання свідоцтва недійсним

🔴 Оскарження рішень та дій нотаріуса при оформленні спадщини

🔴 Представництво інтересів спадкоємців в суді

🔴 Складання договору дарування, довічного утримання, заповіту

🔴 Консультування та допомога в оформленні заповіту;

Адвокат Наталія СТЕПАНЕНКО

Для того, щоб задати питання адвокату, скористайтесь номерами вказаними у верхній частині сайту, або кнопкою з чатом "Адвокат онлайн (чат)" 

Ми надамо якісну консультацію з питань, що виникають у сфері спадкових спорів.

050-999-14-00

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо великий практичний досвід у наданні правової допомоги як фізичним так і юридичним особам. 

5a29ac13a9eb03.908274031512680467696.png

Досвідчені спеціалісти

5a29ac13a9eb03.908274031512680467696.png

Цілодобова підтримка

5a29ac13a9eb03.908274031512680467696.png

Зручне розташування

Ми маємо спеціалістів з досвідом роботи у державних установах та приватних установах. Ми здійснимо дослідження Вашого питання, та надамо якісну консультацію і визначимо алгоритм Ваших дій для вирішення Вашої проблеми. 

Ми знаходимось постійно на зв'язку та готові допомогти в будь який час.

Здійснити запис ви можете скориставшись формою онлайн часу, а також з телефонами вказаними у шапці сайту.

Графік роботи офісу 10:00 - 18:00

Наш офіс знаходиться у Подільському районі м. Києва

КОНТАКТИ:

Телефони:

Адреса:

+38 (067) 999-14-00

+38 (050) 999-14-00

м. Київ, вул. Данченка 28-А  (перший поверх вхід із двору)

Графік роботи:

ПН-ПТ

10:00 – 18:00

СБ-НД

За домовленістю

bottom of page