top of page
Сільськогосподарські поля

АДВОКАТ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ПИТАННЯХ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА 

      Наша юридична фірма спеціалізується на наданні широкого спектру юридичних послуг у сфері земельних відносин. Ми розуміємо складність правових аспектів, пов'язаних з володінням, використанням та обігом земельних ділянок, тому готові надати нашим клієнтам професійну допомогу у вирішенні різноманітних питань.

Наші послуги включають, але не обмежуються:

  1. Консультації з питань земельного законодавства: Наші кваліфіковані юристи готові надати клієнтам всебічні консультації з усіх аспектів земельного законодавства, включаючи права власності, оренди, використання та передачі земельних ділянок.

  2. Підготовка договорів та правових документів: Ми допоможемо вам скласти, переглянути або відредагувати договори купівлі-продажу землі, договори оренди, угоди про спільне використання землі та інші документи, забезпечуючи ваші інтереси та відповідність законодавству.

  3. Представництво в суді: Наші юристи мають багаторічний досвід у представництві клієнтів у судах у справах, пов'язаних з земельними правами. Ми готові захищати ваші інтереси та довести справедливість через судовий процес.

  4. Правове обслуговування у галузі земельних відносин: Ми пропонуємо повний спектр послуг з юридичного обслуговування земельних відносин, що включає аналіз правової документації, допомогу у вирішенні спірних ситуацій та виконання інших правових процедур.

      Наша команда зобов'язана забезпечити клієнтам професійний підхід, індивідуальний підхід до кожної справи та максимально ефективні рішення щодо їхніх потреб у сфері земельних відносин. Незалежно від того, чи ви приватна особа, підприємство чи організація, ми готові надати вам компетентну юридичну підтримку для досягнення ваших цілей у цій галузі.

Звертайтесь до нас, ми знаходимось в районі Виноградаря, Подільського району м. Києва, телефони вказані у верхній частині сайту.

🔴 Консультації та аналіз земельного законодавства: Наші адвокати готові надати компетентні консультації з питань земельного права, роз'яснити правові аспекти володіння, використання, оренди та інших аспектів земельних прав.

🔴 Переговори та укладання договорів: Ми допомагаємо клієнтам у складанні, перегляді та укладанні договорів купівлі-продажу землі, договорів оренди, договорів спільного використання земельних ділянок та інших угод.

🔴 Представництво у суді: Наші адвокати здатні надати ефективне представництво в судах у справах, пов'язаних з земельними правами. Ми готові захищати інтереси клієнтів у судових процесах та довести справедливість у спорах.

🔴 Роз'яснення прав та захист інтересів: Ми допомагаємо клієнтам розібратися у їхніх правах на земельні ділянки, надаємо відповіді на юридичні питання та забезпечуємо захист їхніх інтересів у відносинах з іншими сторонами.

🔴 Юридичне консультування та підтримка: Ми надаємо повний спектр юридичної підтримки у сфері земельних прав, допомагаємо вирішувати правові питання та забезпечуємо професійну допомогу в усіх аспектах земельних відносин.

!Я убрав написи-DSC_3579_edited.jpg

Адвокат Наталія СТЕПАНЕНКО

Для того, щоб задати питання адвокату, скористайтесь номерами вказаними у верхній частині сайту, або кнопкою з чатом "Адвокат онлайн (чат)" 

Ми надамо якісну консультацію з питань, що виникають у сфері, що пов'язана із земельними правовідносинами.

050-999-14-00

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо великий практичний досвід у наданні правової допомоги як фізичним так і юридичним особам. 

5a29ac13a9eb03_edited.png

Досвідчені спеціалісти

5a29ac13a9eb03_edited.png

Цілодобова підтримка

5a29ac13a9eb03_edited.png

Зручне розташування

Ми маємо спеціалістів з досвідом роботи у державних установах та приватних установах. Ми здійснимо дослідження Вашого питання, та надамо якісну консультацію і визначимо алгоритм Ваших дій для вирішення Вашої проблеми. 

Ми знаходимось постійно на зв'язку та готові допомогти в будь який час.

Здійснити запис ви можете скориставшись формою онлайн часу, а також з телефонами вказаними у шапці сайту.

Графік роботи офісу 10:00 - 18:00

Наш офіс знаходиться у Подільському районі м. Києва

КОНТАКТИ:

Телефони:

Адреса:

+38 (067) 999-14-00

+38 (050) 999-14-00

м. Київ, вул. Данченка 28-А  (перший поверх вхід із двору)

Графік роботи:

ПН-ПТ

10:00 – 18:00

СБ-НД

За домовленістю

bottom of page