top of page
працюють шахтарі

АДВОКАТ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ПИТАННЯХ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Наші послуги юриста з трудових правовідносин спрямовані на надання всебічної підтримки клієнтам у сфері трудового законодавства. Наші кваліфіковані юристи знають усі нюанси цієї галузі і готові надати професійну допомогу в різних аспектах трудових відносин.

Наша мета - забезпечити клієнтам компетентну та професійну юридичну підтримку у сфері трудових відносин, надати індивідуальний підхід та допомогти досягнути їхніх цілей у цій сфері.

Звертайтесь до нас, ми знаходимось в районі Виноградаря, Подільського району м. Києва, телефони вказані у верхній частині сайту.

🔴 Наші послуги охоплюють, але не обмежуються:

🔴 Консультації та поради: Наші адвокати надають консультації з усіх питань трудового законодавства, роз'яснюють права та обов'язки працівників та роботодавців, виходячи із конкретних ситуацій.

🔴 Складання та перегляд договорів: Ми допомагаємо у складанні та аналізі трудових договорів, угод про працевлаштування, трудових угод та інших документів для забезпечення їх відповідності законодавству.

🔴 Представництво у судах та арбітражних процедурах: Наші адвокати мають багаторічний досвід у представництві клієнтів у судових та арбітражних процесах, включаючи супровід у справах про звільнення, компенсації, порушення трудових прав і т.д.

🔴 Роз'яснення прав та захист інтересів: Ми допомагаємо у вирішенні трудових конфліктів, надаємо юридичну допомогу у встановленні порядку вирішення спорів між сторонами трудових відносин.

🔴 Юридичне консультування та підтримка: Наша команда надає постійну підтримку клієнтам, слідкує за змінами в законодавстві та надає актуальні поради з усіх питань трудового права.

!Я убрав написи-DSC_3579_edited.jpg

Адвокат Наталія СТЕПАНЕНКО

Для того, щоб задати питання адвокату, скористайтесь номерами вказаними у верхній частині сайту, або кнопкою з чатом "Адвокат онлайн (чат)" 

Ми надамо якісну консультацію з питань, що виникають у сфері, що пов'язана з трудовими правовідносини.

050-999-14-00

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо великий практичний досвід у наданні правової допомоги як фізичним так і юридичним особам. 

5a29ac13a9eb03_edited.png

Досвідчені спеціалісти

5a29ac13a9eb03_edited.png

Цілодобова підтримка

5a29ac13a9eb03_edited.png

Зручне розташування

Ми маємо спеціалістів з досвідом роботи у державних установах та приватних установах. Ми здійснимо дослідження Вашого питання, та надамо якісну консультацію і визначимо алгоритм Ваших дій для вирішення Вашої проблеми. 

Ми знаходимось постійно на зв'язку та готові допомогти в будь який час.

Здійснити запис ви можете скориставшись формою онлайн часу, а також з телефонами вказаними у шапці сайту.

Графік роботи офісу 10:00 - 18:00

Наш офіс знаходиться у Подільському районі м. Києва

КОНТАКТИ:

Телефони:

Адреса:

+38 (067) 999-14-00

+38 (050) 999-14-00

м. Київ, вул. Данченка 28-А  (перший поверх вхід із двору)

Графік роботи:

ПН-ПТ

10:00 – 18:00

СБ-НД

За домовленістю

bottom of page