top of page
Очікується

АДВОКАТ, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ПИТАННЯХ ПОВ'ЯЗАНИХ ЗІ СТЯГНЕННЯМ АЛІМЕНТІВ

Послуги адвоката зі стягнення аліментів спрямовані на надання професійної допомоги у вирішенні питань, пов'язаних із встановленням, зміною або стягненням аліментів, які є обов'язковими для забезпечення потреб дітей або іншої особи, що має на це законне право.

Наша команда адвокатів зі стягнення аліментів присвячена захисту інтересів наших клієнтів та надає компетентну та ефективну юридичну підтримку у цій важливій сфері, сприяючи забезпеченню прав потерпілих осіб на отримання необхідних аліментів.

Звертайтесь до нас, ми знаходимось в районі Виноградаря, Подільського району м. Києва, телефони вказані у верхній частині сайту.

🔴 Консультації та оцінка ситуації: Наші адвокати проводять індивідуальні консультації, роз'яснюють права та обов'язки стосовно стягнення аліментів, а також оцінюють ситуацію з урахуванням чинного законодавства.

🔴 Підготовка та подача заяв: Ми допомагаємо у підготовці всіх необхідних документів для встановлення або зміни розміру аліментів та подаємо їх до відповідних органів.

🔴 Представництво у суді: Наші адвокати мають досвід у представництві клієнтів у судових процедурах з питань стягнення аліментів. Вони здатні ефективно захищати інтереси клієнтів та довести законність вимог на судовому рівні.

🔴 Моніторинг виконання рішень: Ми надаємо послуги з контролю та моніторингу виконання судових рішень щодо стягнення аліментів та вживаємо необхідних заходів у разі порушень виконання рішення.

Адвокат Наталія СТЕПАНЕНКО

Для того, щоб задати питання адвокату, скористайтесь номерами вказаними у верхній частині сайту, або кнопкою з чатом "Адвокат онлайн (чат)" 

Ми надамо якісну консультацію з питань, що виникають у сфері, що пов'язана зі стягненням аліментів.

050-999-14-00

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо великий практичний досвід у наданні правової допомоги як фізичним так і юридичним особам. 

5a29ac13a9eb03_edited.png

Досвідчені спеціалісти

5a29ac13a9eb03_edited.png

Цілодобова підтримка

5a29ac13a9eb03_edited.png

Зручне розташування

Ми маємо спеціалістів з досвідом роботи у державних установах та приватних установах. Ми здійснимо дослідження Вашого питання, та надамо якісну консультацію і визначимо алгоритм Ваших дій для вирішення Вашої проблеми. 

Ми знаходимось постійно на зв'язку та готові допомогти в будь який час.

Здійснити запис ви можете скориставшись формою онлайн часу, а також з телефонами вказаними у шапці сайту.

Графік роботи офісу 10:00 - 18:00

Наш офіс знаходиться у Подільському районі м. Києва

КОНТАКТИ:

Телефони:

Адреса:

+38 (067) 999-14-00

+38 (050) 999-14-00

м. Київ, вул. Данченка 28-А  (перший поверх вхід із двору)

Графік роботи:

ПН-ПТ

10:00 – 18:00

СБ-НД

За домовленістю

bottom of page