top of page
Підписання договору

АДВОКАТ З ЦИВІЛЬНИХ ТА ГОСПОДАРСЬКИХ ПРАВОВІДНОСИН

Щодня в нашому житті ми стикаємося із цивільним правом. Найчастіше у сфері цивільних правовідносин виникають конфліктні ситуації, вирішити які без професійної допомоги адвоката неможливо. Спадкування, розпорядження майном, стягнення збитків, сімейні та страхові суперечки, невиконання договорів – ось лише деякі категорії цивільних справ. Якщо Ви хочете вирішити наявний конфлікт, при цьому захистити Ваші права, Ваше майно, зберегти гроші, уникнути необґрунтованих витрат та отримати найбільш сприятливе для Вас судове рішення, зателефонуйте адвокату з цивільного права Наталії Степаненко за телефоном +380679991400.

 

З цивільним і господарським правом так чи інакше стикається кожен, тому що ці галузі – одні із самих фундаментальних. Одночасно, через свою широку поширеність, вони є також одними з найбільш заплутаних. Господарський та Цивільний Кодекси регулюють схожі поняття, пов'язані з взаємовідносинами між фізичними та юридичними особами, що виникають у процесі підприємницької діяльності та майнових відносин. 

Дуже часто в таких випадках відбуваються різноманітні суперечки, які не завжди можна вирішити простою домовленістю між сторонами. У такому разі юридична консультація та допомога адвоката у цивільних справах стає вкрай необхідною, адже часто юрист допомагає вирішити проблеми ще до передачі справи до суду.

Оскільки, в першу чергу, ситуація, що склалася, звично оцінюється з боку моралі, іноді складно зіставити цю оцінку з чинним законодавством, адже така думка може частково або повністю суперечити закону. А з огляду на те, що цивільні справи займають дуже великий обсяг, можна витратити цілі дні на вивчення теоретичної бази, в результаті так і не виявивши в ній нічого, що могло б стати в нагоді. Для цього й потрібний адвокат у цивільних справах.

Цивільне та господарське право є важливими розділами правової системи, які регулюють взаємини між особами та підприємствами.

 

Цивільне право має на меті захистити права та інтереси фізичних та юридичних осіб. Це охоплює такі питання, як договори, спадщина, власність, шлюб та розлучення, захист споживачів та багато інших. Цивільне право встановлює правила для вирішення конфліктів та захищає громадян від можливого зловживання.

 

Господарське право, з іншого боку, регулює діяльність підприємств та економічні відносини. Воно встановлює правила щодо створення, функціонування та ліквідації підприємств, договорів про постачання товарів та послуг, конкуренції та захисту інтелектуальної власності.

 

Застосуванню цивільного та господарського права часто потрібна професійна допомога юристів та адвокатів, особливо при складних справах або спорах. Вони володіють необхідними знаннями та досвідом, щоб захистити права та інтереси своїх клієнтів.

 

Якщо у вас є потреба у пораді або допомозі з цивільного чи господарського права, я завжди готова допомогти. Залишайте будь-які питання або запити, і я надам вам відповідну інформацію та підтримку.

🔴 Написання позовних заяв до Місцевих, Адміністративних, Господарських та інших судів

🔴 Якісне написання заяв про вчинене кримінальне правопорушення до правоохоронних та інших органів (поліції, прокуратури т.д.)

🔴 Оскарження дій чи бездіяльності державних органів

🔴 Написання клопотань

🔴 Усунення недоліків по заявах

🔴 Доопрацювання вже написаних заяв до приведення їх у відповідну форму та супровід таких заяв

🔴 Написання скарг, претензій

🔴 Написання адвокатських запитів для отримання інформації від правоохоронних органів, підприємств, установ організацій.

🔴 Написання зустрічних позовів

🔴 Написання касаційних і апеляційних скарг

!Я убрав написи-DSC_3579_edited.jpg

Адвокат Наталія СТЕПАНЕНКО

Для того, щоб задати питання адвокату, скористайтесь номерами вказаними у верхній частині сайту, або кнопкою з чатом "Адвокат онлайн (чат)" 

Ми надамо якісну консультацію з питань, що виникають у сфері, що пов'язана з цивільними правовідносинами.

050-999-14-00

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо великий практичний досвід у наданні правової допомоги як фізичним так і юридичним особам. 

5a29ac13a9eb03_edited.png

Досвідчені спеціалісти

5a29ac13a9eb03_edited.png

Цілодобова підтримка

5a29ac13a9eb03_edited.png

Зручне розташування

Ми маємо спеціалістів з досвідом роботи у державних установах та приватних установах. Ми здійснимо дослідження Вашого питання, та надамо якісну консультацію і визначимо алгоритм Ваших дій для вирішення Вашої проблеми. 

Ми знаходимось постійно на зв'язку та готові допомогти в будь який час.

Здійснити запис ви можете скориставшись формою онлайн часу, а також з телефонами вказаними у шапці сайту.

Графік роботи офісу 10:00 - 18:00

Наш офіс знаходиться у Подільському районі м. Києва

КОНТАКТИ:

Телефони:

Адреса:

+38 (067) 999-14-00

+38 (050) 999-14-00

м. Київ, вул. Данченка 28-А  (перший поверх вхід із двору)

Графік роботи:

ПН-ПТ

10:00 – 18:00

СБ-НД

За домовленістю

bottom of page